So srdcom pre deti...

YOUtube camp #2020 – Horský hotel Bartoška

Zaži originálne letné prázdniny, natáčaj všetky tvoje zážitky a zverejni ich do sveta! Spoznaj začínajúcich skúsených Youtuberov, ktorých baví svet online internetu, videí a hier. Tvoja šanca na prázdninový PRIME TIME je tu!


Moderný youtuberský letný tabor, v ktorom Ťa naši skúsení animátori v spolupráci s so známymi Slovenskými a Českými Youtubermi naučia točit a upravovať tie najlepšie a najzábavnejšie videá tvojich najkrajších letných zážitkov.

Staň sa členom profesionálneho filmového Enjoyland štábu a vytvor videá, ktoré Ti získajú tisícky subscriberov a milióny likeov a zhliadnutí. Natáčat možeš jednoducho na tvojom mobile, alebo ti požičiame profesionálnu techinku ako napríklad akčnú Go Pro kameru, stabilizátory a počítače Apple na úpravu a upload videí. S technikou budeš pracovať v malých tímov do 5 detí a spoločnými silami s tímovým duchom zvládneš každú úlohu.

Program:

Keďže tabor Youtuber Camp organizujeme v čarovnom prostredí Kremnických vrchov o atraktívny materiál do tvojich videí určite nebude núdza. Ostrieľaní Youtuberi Ti pomôžu vybrať tie najlepšie zábery z denných workshopov a hier alebo z tvojho výletu na kúpalisko alebo Harmaneckú jaskyňu a v spojení s akčnými hrami zaplnia tvôj letný tabor nezabudnuteľnými zažitkami.

Každý deň pripravíme tématický workshop, zameraný na svet videa, natáčania, strihu a bezpečnosti na internete. Budeme točiť sketche, challenge, pranky a rôzne vlogy z reálnych akčných dobrodružstiev a aktivít. Spoločné zimomriavky zažijeme v nočnej hre, kde si preveríš svoju odvahu a vytrvalosť. Kreatívci sa vybláznia v tvorivých dielňach a aktívni dobrodruhovia sa zabavia pri akčných skupinových hrách.

Youtuberi:

Pozvaní Youtuberi sú: George, Fifqo, Linduš Styles, Miško, LEA, Cristie, Nibuška, Gamo, Klarisa, TriColor Cat, Lollipopz, Duklock, Asimister

Zaujal Ťa náš #Youtuber Camp 2020, tak neváhaj a pridaj sa do našeho Oscarového tímu a užívaj si leto plné filmových zážitkov s nami.

Na #Youtuber Campe 2020 sme si pre Teba pripravili:
Natáčanie a spracovanie videa (strihanie a editácia)
Tématické workshopy pod vedením populárnych youtuberov
Voľný čas na diskusie s youtubermi, fotenie, natáčanie vlastných videí
Tvorivé dielne
Natáčanie na Tik Tok, Instagram, Facebook a Youtube
PS4 zóna
✓ Tajomná nočná hra
Táborák

Hodnotenie ENJOYLAND

 

Zmodernizovaný horský hotel Bartoška sa rozprestiera na rozhraní Kremnických vrchov a Veľkej Fatry, rovno na horskom prechode Šturec. Hotel sa nachádza mimo cesty uprostred lesa a tým pádom zaručuje bezpečné a ničím nerušené prostredie pre Vašich žiakov. 

V blízkosti hotela nájdete kúpeľné mesto Turčianske Teplice (9km) s termálnym aquaparkom ako aj zimné strediská Donovaly (26km), Krahule (16km), Jasenská dolina (30km) a Valčianská dolina (30km).


Ubytovanie: 
Hlavná budova: 2 až 4-lôžkové izby s kompletným sociálnym zariadením a kapacitou 80 hostí                                    Zrubové chaty: 5 chát s kompletným sociálnym zariadením a celkovou kapacitou 40 osôb


Vybavenie zariadenia:

✓ Vonkajšie multifunkčné ihrisko s umelou trávou (tenis, volejbal, basketbal)
Multifunkcné učebne
Detské ihrisko 
✓ Gril a ohnisko
✓ Bezplatná Wifi


Strava
:
✓  Podáva sa vo vlastnej jedálni 5x denne (vieme zabezpečiť pokrmy aj pre alergikov ako aj špeciálne diéty)


V rámci balíčka EXTRA:  autobusový výlet do Aqualandu v Turčianských Tepliciach.  

 •  
  Termíny
    MAXI EXTRA  
  22.8.-29.8.2020 219 € 249 € VYPREDANÉ
  15.8.-22.8.2020 219 € 249 € VYPREDANÉ
  08.8.-15.8.2020 219 € 249 € VYPREDANÉ
  25.7.-01.8.2020 219 € 249 € VYPREDANÉ
  18.7.-25.7.2020     219 € 249 € Rezervovať

 

Chces zažiť snami dobrodrúžstvo?